Posty

Wyświetlanie postów z sierpień, 2019

Trochę więcej #summervibes

Obraz
Lato się kończy, ale #summervibes są tu nadal :)

M&T reportaż i plener

Obraz
Widzicie tą radość i energię? I taka właśnie pozytywna energia towarzyszyła nam przez cały reportaż tej pary młodej. Najpierw Magda tańczyła z welonem, potem przysięgała dozgonną miłość Tomkowi by po wyjściu z kościoła razem ze świeżo poślubionym małżonkiem wybuchnąć ogromną dawką radości! A potem tańczyli  w widowiskowym układzie tanecznym, pełnym skomplikowanych figur i podnoszeń,  który na długo pozostanie w pamięci widzów.