M&T reportaż i plener
Widzicie tą radość i energię? I taka właśnie pozytywna energia towarzyszyła nam przez cały reportaż tej pary młodej. Najpierw Magda tańczyła z welonem, potem przysięgała dozgonną miłość Tomkowi by po wyjściu z kościoła razem ze świeżo poślubionym małżonkiem wybuchnąć ogromną dawką radości! A potem tańczyli w widowiskowym układzie tanecznym, pełnym skomplikowanych figur i podnoszeń, który na długo pozostanie w pamięci widzów.
PRZEPIĘKNIE, PRZECUDNIE. JESTEŚCIE ŚLICZNI
OdpowiedzUsuń