Maj zaczął się z przytupem - dwoma reportażami! A to pierwszy z nich. Jadwiga i Bartosz idealnie trafili z pogodą, a do tego uśmiech i dobry humor nie opuszczał ich ani na chwilę! Takie reportaże same się robią! :)
Od czegoś trzeba zacząć... ...to zacznę od podsumowania! Rok 2018 obfitował w wiele spotkań ze świetnymi parami młodymi, ciekawymi plenerami i nowymi wyzwaniami.2019 to czas zmian... ale o tym w następnych wpisach!