Sezon 2018 - podsumowanie...

 Od czegoś trzeba zacząć...

...to zacznę od podsumowania! Rok 2018 obfitował w wiele spotkań ze świetnymi parami młodymi, ciekawymi plenerami i nowymi wyzwaniami.2019 to czas zmian... ale o tym w następnych wpisach!











































































Komentarze

  1. Wow! Niesamowite zdjęcia :D te z górami w tle są przepiękne. Może kiedyś przyjdzie czas na astrofotografię? :) Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

J&B - reportaż

P&A - reportaż

P&A - sesja plenerowa