J&B - reportaż

Maj zaczął się z przytupem - dwoma reportażami! A to pierwszy z nich.  Jadwiga i Bartosz idealnie trafili z pogodą, a do tego uśmiech i dobry humor nie opuszczał ich ani na chwilę! Takie reportaże same się robią! :)




















Komentarze

Popularne posty z tego bloga

P&A - reportaż

P&A - sesja plenerowa