P&A - reportaż
Październik nie kojarzy się zwykle z najlepszą pogodą, ale w tym roku był wyjątkowo łaskawy. Tak łaskawy, że część przygotowań uśmiechniętej panny młodej przenieśliśmy do altanki... I taka pogoda towarzyszyła nam aż do końca tego pełnego cudownych emocji dnia. I pełnej ognia na parkiecie nocy! Oby więcej takich ślubów i wesel w następnym sezonie!
Komentarze
Prześlij komentarz