P&A - reportaż




Październik nie kojarzy się zwykle z najlepszą pogodą, ale w tym roku był wyjątkowo łaskawy. Tak łaskawy, że część przygotowań uśmiechniętej panny młodej przenieśliśmy do altanki... I taka pogoda towarzyszyła nam aż do końca tego pełnego cudownych emocji dnia. I pełnej ognia na parkiecie nocy! Oby więcej takich ślubów i wesel w następnym sezonie!



















































Komentarze

Popularne posty z tego bloga

J&B - reportaż

P&A - sesja plenerowa