#summervibes


Lato co prawda powoli się kończy dlatego razem z Olą postanowiliśmy złapać jeszcze trochę tego ciepła. Efektem jest ta sesja, która dała nam dużo pozytywnej energii. Mam nadzieję, że wam również przekaże trochę #summervibes :) To pierwsza  część sesji, a wkrótce kolejna!









 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

J&B - reportaż

P&A - reportaż

P&A - sesja plenerowa