A&D - reportaż i plener ślubny
To zdjęcie przykuwa uwagę, prawda? Takie ujęcie było możliwe tylko za sprawą doskonałych umiejętności wioślarskich Dawida, dzięki którym mogłem zrobić takie piękne zdjęcie Oli... Czyli współpraca w małżeństwie świetnie im się udaje :)
Zaledwie rok temu robiliśmy z Olą i Dawidem sesję narzeczeńską a tu człowiek mrugnął okiem i już fotografowałem ich ślub... Co oznacza, że dobre rzeczy zdarzają się nadspodziewanie szybko!
Komentarze
Prześlij komentarz