L&M - plener o wschodzie słońca


Wiele par pewnie zastanawia się, czy warto zrywać się o jakiejś potwornie wczesnej godzinie, szykować tylko po to żeby zrobić sesję ślubną. Mam nadzieję, że po obejrzeniu tych zdjęć, część z was stwierdzi, że warto!
Wschód słońca  ma w sobie tą magię, kiedy światło najpierw powoli a potem coraz śmielej przebija się przez okryte mgłą brzegi rzeki. Uchwycenie tych momentów to prawdziwa radość dla fotografa!







Komentarze

Popularne posty z tego bloga

J&B - reportaż

P&A - reportaż

P&A - sesja plenerowa