Summer's end...





Dokładnie 31 sierpnia wraz z Izą wybraliśmy się nad wodę, aby pożegnać lato w sesji na skąpanym w słońcu piasku.












Komentarze

Popularne posty z tego bloga

J&B - reportaż

P&A - reportaż

P&A - sesja plenerowa