M&T reportaż i plener


Widzicie tą radość i energię? I taka właśnie pozytywna energia towarzyszyła nam przez cały reportaż tej pary młodej. Najpierw Magda tańczyła z welonem, potem przysięgała dozgonną miłość Tomkowi by po wyjściu z kościoła razem ze świeżo poślubionym małżonkiem wybuchnąć ogromną dawką radości! A potem tańczyli  w widowiskowym układzie tanecznym, pełnym skomplikowanych figur i podnoszeń,  który na długo pozostanie w pamięci widzów.











































Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

J&B - reportaż

P&A - reportaż

P&A - sesja plenerowa